Değerli Misafirlerimiz,

Reklam Ajansınız Konuşuyor

 

Creative İşler’e hoşgeldiniz.

 

Şimdi sizlere markanızın bizimle olan yolculuğu hakkında bir takım bilgiler vermek istiyoruz.

 

Şuan rekabet piyasası semalarında yüksek bir irtifada seyretmekteyiz. Hava yer yer açık, yer yer fırtınalı. Koşullar bazen istediğimiz gibi bazen ise çok çetin!

 

Piyasa koşullarındaki bu seyrin şartları ne olursa olsun yanınızda sağlam bir yol arkadaşı olduğunu unutmayın! Creative İşler ulusal ve yerel pazarlara temas eden fikirleri, entegre iletişim misyonu, dinamik yapısı ve çok yönlü ekibiyle markanızın güvenli şekilde seyredebilmesi ve doğru hedeflere varabilmesi için burada…

 

Lütfen sizinle olan birlikteliğimiz boyunca yolculuğun keyfini çıkarmaya bakın. Bunun için tek yapmanız gereken Creative İşler’e bir brief vermek ve arkanıza yaslanmak. Ekibimiz sizin için hayal gücü, bilgi, doğru iletişim ve doğru mecraları harmanlayacak ve sizi en iyi rasyonel sonuçlara ulaştıracaktır.

 

Bir kez daha hepinize hoşgeldiniz der ve keyifli yolculuklar dileriz…

 

 

Vizyonumuz

 

360’ reklam hizmeti sunarak birlikte çalıştığımız markaların reklam ve iletişim hedeflerine uygun işleri hazırlamak ve onlar için en doğru yaratıcı reklam ajansı olmak.

 

 

 

Misyonumuz

 

Birlikte çalıştığımız markalar için doğru iletişim faaliyetlerini gerçekleştirerek yaratıcı reklam ajansı kavramının hakkını vermek.

Ajans Stratejimiz

 

Creative İşler’in yegâne amacı markaların hedeflerine onlarla birlikte varmaktır. Bunu yapabilmek için her zaman iyi fikirlerin peşinden koşar, bilgi ve hayal gücünün sonsuz çözüm evreninden yararlanarak markaların iletişim problemleri için doğru rotaları çizer.

 

Düşünüyoruz, öyleyse varın; istediğiniz yere…

 

 

Tasarım Anlayışımız

 

Picasso kadar veteran, Rönesans ressamları kadar yenilikçi, Anadolu motifleri kadar renkli ve Yunan mimarisi kadar görkemli…
 
Creative İşler, tasarım evreninden aldığı ilhamla; özünde basit, estetik, çağdaş trendlere uygun ve mesajı net aktaran bir tasarım anlayışıyla sizi uçuşa geçirir…

 

 

Yaratıcı Ruhumuz

 

* Amatör heves ile profesyonel ruhun birleşimi!
* Hayal gücünün sonsuzluğu ile bilimin rasyonelliği!
* Markanın gereksinimleri ile iletişimin gereklilikleri!
* Serbest çağrışımın bereketi ile stratejinin nokta atışı!
* Doğru kişilerin ortaya koyduğu ekip ruhu ile müşteriyle yakalanan sinerji!
* İşte tüm bunların birleştiği nokta; Creative İşler’in Yaratıcı stili!

 

 

 

 

© Creative İşler Bilgi Teknolojileri Reklamcılık ve Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti.